Všetci sme extrémisti

20 júna sa konalo zhromaždenie proti islamizácií Európy. Ja osobne som sa zúčastnil tohto protestu a myslím, že nie je správne sa o nás vyjadrovať ako o extrémistoch alebo nás posudzovať podľa pár falošných článkov z tvorby našich mienkotvorných,  a ako sami tvrdia nezávislých  médií. Kto do toho vidí, tak vie,  že takmer všetky naše médiá skúpili po páde komunizmu americké spoločnosti, ktoré využívajú médiá ako zbraň na ohlupovanie spoločnosti. Nešiel som na protest niekoho podporovať, ale vyjadriť svoj názor, tak ako mnoho ďalších ľudí. Nesúhlasím s multikultúrou ani ničím podobným, lebo projekt multi-kulty ako celok zlyhal. Tvrdia to už  aj Európsky lídri, ktorí ho spočiatku tak ospevovali. Pracoval som v minulosti v Taliansku a Anglicku, takže som mal možnosť vidieť na vlastné oči aké obohatenie prináša takéto spolužitie. Pracoval a žil v Londýne, kde pri vstupoch do určitých štvrti boli umiestnené tabule, ktoré upozorňovali, na vstup na vlastnú zodpovednosť. Príčinou bolo množstvo znásilnení a vrážd. Môžete hádať kto tie štvrte obýval. Taktiež podľa štatistík bolo zistené, že ak sa žena prechádza v nočných hodinách, tak je 90% pravdepodobnosť, že bude znásilnená. S týmito istými problémami sa stretáva nejedna európska krajina, kde do niektorých štvrtí miest polícia vôbec nezavíta.

          Ešte pred samotným podujatím som mal možnosť sa rozprávať s kamarátom, ktorý pracuje na polícii v Bratislave a upozornil ma na chystané provokácie. Naši politici slúžiaci svojim pánom, ktorí riadia celý svet podľa svojich predstáv, nemali v záujme, aby toto zhromaždenie dopadlo dobre. Systém nepotrebuje ľudí, ktorí majú svoj vlastný názor a dokážu sa vzoprieť. To totiž nezapadá do ich plánov. Systém potrebuje hlúpych a poddajných baránkov, ktorí budú mať hlavičky vymyté systému slúžiacimi médiami a filmami z Hollywoodskej produkcie. Táto protestná akcia bola tŕňom v oku našich politikov a samozvaných osobností a hlavne ich mecenášov ,ako je pán Soros, ktorý veľmi štedro dotuje rôzne nezmyselné spolky a nadácie na ohlupovanie a rozvracačskú činosť. Vyše 600 000 dotáciu, ktorú im poskytol však stačila iba na starú bielu plachtu s trápnym nápisom utečenci vitajte.

         Už na začiatku pochodu zo stanice nás policajti zámerne zastavili na mieste, kde sa konala plytká a lacná protidemonštrácia zopár desiatok pomýlených individuí, ako pán Mihály. Toto zastavenie bolo zámerné. Predchádzajúcu oveľa menšiu skupinu demonštrantov viedli policajti vedľajšou ulicou zo stanice a nás oveľa väčšiu skupinu viedli priamo vedľa našich oponentov a ešte nás aj pri nich zastavili. Úmyslom bolo, aby prišlo k stretu a tým pádom mohlo prísť  k rozpusteniu a ukončeniu našej akcie. K tomu však neprišlo a páni, ktorým sa naše podujatie nepáčilo ,museli vymyslieť plán B. Je zaujímavé, že všade prítomnej polícii unikla len tak skupina zamaskovaných chuligánov a nepozorovane sa dostala k cyklistickým pretekom, kde sa neďaleko konala aj bezpečnostná konferencia GLOBSEC. Postupom času vyšli najavo informácie, že medzi provokatérmi boli sami policajti. Misia bola splnená a náš úžasný pán premiér spolu s obergruppenfuhrerom Kalim  rozdávali v priamom prenose medaily našim statočným provokatérom za dobre odvedenú robotu. Protestné zhromaždenie muselo byť za každú cenu zdiskreditované a  vôbec dotyčných nezaujímalo, že sa narušili preteky s výsledkom medzinárodnej blamáže.

          Teraz sme všetci extrémisti a dokonca nás prirovnávajú k islamským teroristom. Extrémisti sú práve tí, ktorí na nás ukazujú prstom. Sú to tí, ktorí rozkradli a predali našu krajinu cudzincom a korporáciám , a z nás občanov spravili otrokov a nevoľníkov. Teraz klamú z televíznych obrazoviek ako oni odmietajú kvóty. Je to len maska, lebo sa blížia parlamentné voľby, aby si nepohnevali svojich tupých voličov. Necítim sa byť žiadnym extrémistom za to, že tu nechcem žiadnych moslimských prisťahovalcov, ktorí si môžu dovoliť zaplatiť niekoľko tisíc dolárov prevádzačom . Kto z vás si dovolí ušetriť také množstvo peňazí???Pre mňa to nie sú žiadny zúbožený utečenci. Máme možnosť už teraz vidieť ako sa títo chudáčikovia správajú v susednom Maďarsku. Ak toto chcete, tak si to majte, ale potom neplačte a nechoďte s prosíkom, keď bude neskoro! Vždy sa dobre majú iba privandrovalci a domáce obyvateľstvo musí znášať strach z narastajúcej kriminality. Ak niekam idem za prácou, alebo utekám pred zlými životnými podmienkami, tak budem rád že ma tá daná krajina prijala a podali mi pomocnú ruku, ,budem svedomito pracovať a hlavne sa prispôsobím zákonom a mravom krajiny. V danej situácii je to však inak.  Prišelci si diktujú podmienky a domáci sa musia prispôsobovať. Máme tu dosť svojich problémov s menšinou, ktorá sa niekoľko sto rokov nechce prispôsobiť. Ľudia pracujú za almužny ako novodobí otroci v cudzích fabrikách, pritom by sme dokázali byť krásne sebestační, ak by to bolo v záujme našich politikov. Mladí sú nútení si brať vysoké hypotéky a platiť ich zo svojich úbohých výplat a darmožráči, ktorí nás vyciciavajú dostávajú byty zadarmo. Každý žije v strese, rozvodovosť je alarmujúca a rodina už neznamená nič. Deti, naša budúcnosť sú luxusom ,starí ľudia nemajú na stravu, lieky,  pritom oni by si zaslúžili, aby sa o nich postaral štát.

            Problém však nie je v štáte, ale v systéme, v ktorom žijeme. Žijeme v novom svetovom poriadku, kde zopár ľudí hýbe všetkým. Všetci sme obeťami tohto zvrhlého a diktatúrneho systému. Nechcem tu žiadnych utečencov, ktorým aj keď pomôžeme, tak sa nám neodvďačia. My sme neboli nikdy kolonizátori, ani sme nezbombardovali Sýriu, Lýbiu či Irak v mene falošnej slobody za cenu ropy a svojej upadajúcej ekonomiky! Snažia sa nám nahovoriť, aby sme boli solidárni, ako tvrdí pán politológ Mesežnikov, lebo že vraj musím splatiť svoj dlh, keď naši predkovia za čias totality utekali do iných krajín. Lenže tu je podstatný rozdiel a to, že sa naši predkovia začlenili do spoločnosti v daných krajinách a neparazitovali na sociálnom systéme, ani neterorizovali domáce obyvateľstvo a nevyhadzovali sa do vzduchu v mene svojho boha. A ten najpodstatnejši rozdiel je že POCHÁDZAME ZO SPOLOČNEJ EURÓPSKEJ CIVILIZÁCIE! Nie sme dlžní nikomu nič! Toto všetko zlé, čo sa deje, majú na svedomí tí, ktorí riadia Nový Svetový Poriadok a uviedli celý svet do chaosu. Neštítia sa hladomoru, vojny a mŕtvych civilných obetí. Títo istí rozpútali vojnu na Ukrajine, aby ešte viac rozvírili bahno a potom z toho pekne ťažili. Nechcem žiadne kvóty a nenechám si od nikoho diktovať či niekoho  prijmem! Žijeme predsa v demokracii a ak toto neplatí, tak tu žiadna demokracia neexistuje! 70% obyvateľstva je proti prijímaniu emigrantov a jedine týmto sa musí riadiť naša vláda! Nebuďme už stádo oviec a myslime na budúcnosť našich detí! CUDZIE NECHCEME A SVOJE SI NEDÁME!!

Radomír Veselý