Štvrtá priemyselná revolúcia, Klaus Schwab, Globálny reset ergo Veľký reštart, Covid-19, Covid-21 a pápež František

„Klaus Schwab: Na konci štvrtej priemyselnej revolúcie nastane fúzia, našich reálnych, biologických a digitálnych identít. Youtuber: Prečo? Prečo zakaždým musia vyzerať ako tí najhorší superzloduchovia, akých si dokážete predstaviť? Musia to dávať až tak najavo? Ten človek, ktorého ste pred chvíľou počuli a videli rozprávať o transhumanizme, ako integrálnej súčasti Veľkého reštartu, samozrejme nie je nikto iný ako Klaus Schwab, človek, ktorý založil Svetové ekonomické fórum, alebo známy aj pod menom zvrchovaný globalistický vládca netvorov, ako ho niektorí ľudia teraz nazývajú. To nie sú moje slová, ale to niektorí ľudia hovoria. Samozrejme, má za sebou veľmi dlhú kariéru točenia sa okolo mnohých vplyvných globalistov: Bývalý minister zahraničných vecí a multiporadca Henry Kissinger, pedofilný bývalý britský premiér Edward Heath, a ak ste doteraz o Edwardovi Heathovi nič nepočuli, tak si naozaj dajte do googlu jeho meno, a zostanete v šoku, čo tam o bývalom britskom premiérovi nájdete. Veľmi zaujímavé je, že veľa týchto globalistov si našlo nového spojenca vo svojom úsilí o globálny reset, ergo Veľký reštart, a hádate správne, je ním pápež František. Rozoberieme si aj rozsiahlejšie dôsledky globálneho resetu a predefinovania kapitalizmu.

Ale ešte skôr, než sa k tomuto a ďalšiemu dostaneme, chcem upozorniť na iné správy a musím povedať, že informácie ohľadom očkovania proti Covid – 19 chorobe nie sú veľmi sľubné, keďže mnohí očkovaní hlásia tvárovú paralýzu či mnohé závažné vedľajšie účinky a vyvinula sa u nich Bellova obrna potom, čo im pichli injekciu od Pfizeru, pričom treba spomenúť, že sa to stalo len dobrovoľníkom. Ale najdôležitejšie je to, že Americký regulačný úrad pre potraviny a lieky si stále nie je istý tým, ako k tomu mohlo dôjsť. Pfizer, o ktorom by ste si mysleli, že ako výrobca tejto očkovacej látky by mal aspoň niečo povedať k tomu, že jeho liek za ktorý nenesie žiadnu zodpovednosť, doslova u ľudí spôsobuje tvárovú paralýzu a doteraz v tejto záležitosti nevydal žiadne oficiálne stanovisko. Pokojne ma označte za blázna, ale myslím si, že zvlášť od spoločnosti, na ktorej chod prispievajú daňoví poplatníci, a za hocičo čo urobí, nenesie žiadnu právnu zodpovednosť. Ja viem, musel som už prísť celkom o rozum. Áno, bolo by to logické a rozumné riešenie toho všetkého, ale je tu niečo, čo nám chýba. A s touto správou a ďalšími problémami spojenými s touto očkovacou látkou, veľká americká univerzita, ktorá taktiež dostáva peniaze od daňových poplatníkov, urobila toto očkovanie povinným, ale len pre bielych študentov. (Cornell university) nestrieľam si z vás, Cornellova univerzita v New Yorku sa otvorene priznáva k svojim rasistickým a diskriminačným prektikám, ktoré sa konkrétne zameriavajú na bielych študentov a nariaďuje im, dať sa povinne zaočkovať. Nezabúdajme, že sa to všetko platí z peňazí daňových poplatníkov a existuje celá kopa verejných činiteľov, ktorí vás žiadajú o to, aby ste takýmto univerzitám prispievali ešte viac. Taktiež v iných správach – pamätáte si na reportáž o Hunterovi Bidenovi? Hovorili sme o tom v našom nezávislom vysielaní. Skutočne znepokojivé správy týkajúce sa syna Joe Bidena, a jeho úzkych vzťahov a obchodov s Čínou. (Čína už dávnejšie rozbehla sociálny experiment, kde sleduje svojich občanov, hotovosť neexistuje, jednotlivci sa bodujú a na základe vyhodnocovania poberajú rôzne výhody či v prípade negatívneho bodovania sú znevýhodňovaní) Túto informáciu médiá hlavného prúdu zastierali, prehliadali či dokonca začali Bidenovcov brániť. Samozrejme spolu s veľkými technologickými mediálnymi gigantmi v oblasti sociálnych sietí, ktoré cenzurovali všetky legitímne informácie a správy okolo toho.

Vraveli, že žiadne problémy nie sú, alebo sa postarali o to, aby sa k vám tieto správy nedostali. Avšak teraz sa k nám dostali správy, že Huntera Bidena skutočne trestne stíhajú za potenciálne pranie peňazí a jeho obchody. Teraz čelí federálnemu vyšetrovaniu pre potenciálny trestný čin týkajúci sa daní v súvislosti s jeho väzbami na čínsku vládu. Nepochybne to bude veľmi zaujímavé vyšetrovanie, obzvlášť teraz, keď to médiá hlavného prúdu začali brať na vedomie po tom, čo to predtým ignorovali. Dokonca aj Piers Morgan (známy britský novinár, televízny moderátor a spisovateľ) vystúpil s vyhlásením, v ktorom povedal: „Viete si predstaviť tú búrlivú reakciu, keď Biden junior bol federálne vyšetrovaný pre daňový podvod a nikto to voličom nepovedal, zatiaľ čo médiá odvracali od toho zrak? Citujem: Na tomto krytí Huntera Bidena čosi smrdí.“ S Piersom Morganom sa na mnohých veciach nezhodnem, ale v tomto má úplnú pravdu. Joe Biden na všetky tieto správy reagoval tým, že je na svojho syna hrdý. Čo iné by ste od neho čakali že povie? A pokiaľ médiá hlavného prúdu spoločne so sociálnymi sieťami šíria úplné nezmysly, cenzurujú a ničia akúkoľvek legitímnu formu nezávislej žurnalistiky, kritického myslenia, nekonvenčného skúmania a spochybňovania autorít, tak samozrejme my, ako nezávislý spravodajský kanál, sme touto politikou veľmi ťažko postihovaní. Odpad, ktorým vás kŕmia je propagovaný, dávajú ho na predné stránky a na druhej strane nás degradujú, zaraďujú na nižšie priečky, a samozrejme aj stopercentne demonetizujú. Čo sa týka hlavy katolíckej cirkvi, pápež sa oficiálne pridal a stal sa súčasťou novej globálnej aliancie, ktorú zorganizovala rodina Rotschildovcov. (encikliky Laudato si, Fratelli tutti, imigračná politika, uctievanie amazonských bôžikov verejne vo Vatikáne, klaňanie sa matke zemi, bizarný betlehem na námestí Svätého Petra, zľahčovanie homosexuality a mnohé iné) Čítate dobre, rodina Rotschildovcov buduje spolu s Fordovou a Rockefellerovou nadáciou koalíciu nadnárodných korporácií, veľkých bánk a farmaceutických spoločností za účelom predefinovania kapitalizmu.

Toto slovo veľmi často používa aj Klaus Schwab, ktorý tvrdí, že potrebujeme predefinovať kapitalizmus pre vyšší cieľ Veľkého reštartu a nový model, ktorý nahradí spoločenský, politický a prírodný kapitál, samozrejme, že sa to netýka len financií. Opäť ide o veľmi všeobecné nejasné termíny, ale v podstate má ísť o to, že superbohatí tohto sveta vám hovoria, že vyriešia všetky vaše problémy. Všetko bude spravodlivé, budeme mať veľa rovnosti a to všetko robia pre verejné blaho. Pretože nikto sa nestará tak o životné prostredie tak, ako to robia Johnson & Johnson a British Petroleum čo sú dve veľké inštitúcie, ktoré patria k tejto novej globálnej aliancii spolu s pápežom, aby predefinovali kapitalizmus. Rovnako Bank of America, Mastercard, Visa, spoločne s Rockefellerovou nadáciou. Keď sa pozrieme na skoncipovanie štvrtej priemyselnej revolúcie a navštívime webovú stránku Svetového ekonomického fóra, dočítame sa o srdcervúcich slovách, ako je verejné blaho, reči o rovnosti a udržateľnosti ruka v ruke so štvrtou priemyselnou revolúciou, ktorá v podstate oberá jednotlivca a ľudí o moc, umožňuje vládam a elitám s ich neprekonateľnou mocou zničiť akúkoľvek konkurenciu a v podstate navždy zmazať ktorýkoľvek súkromný podnik z povrchu zemského. Preto nájdeme na stránke Svetového ekonomického fóra článok opisujúci ako nebudete nič vlastniť, nebudete mať žiadne súkromie a pritom budete šťastní. Inými slovami, ide o otroctvo. Túto myšlienku horlivo propaguje aj Bill Gates, ktorý leje miliardy do zdravotníckych inštitúcií.

Tak, čo na to hovoríte? Šialené? Žiaľ, to je realita, ktorú vám tu predostieram a podporím slovami samotného Klausa Schwaba: „ Kríza Covid – 19 nám ukázala, že naše staré systémy sú viac ako nevyhovujúce pre 21. storočie. Ukázali zásadný nedostatok sociálnej súdržnosti, spravodlivosti, inklúzie a rovnosti. Nastal historický okamih, čas nie len na boj s ťažkým vírusom, ale aj preformovanie systému pre potreby postkoronavírusovej doby. Máme na výber, či zostaneme pasívni, čo povedie k zosilneniu mnohých trendov ktoré dnes vidíme ako polarizáciu, nacionalizmus, rasizmus a napokon nárast sociálnych nepokojov a konfliktov. Ale môžeme sa rozhodnúť aj inak, môžeme vybudovať nové sociálne vzťahy a hlavne integrovať budúcu generáciu, môžeme zmeniť naše správanie a žiť opäť v súlade s prírodou a môžeme zaručiť, že technológie štvrtej priemyselnej revolúcie budú čo najlepšie využité k tomu, aby nám zaistili lepší život. V skratke, potrebujeme Veľký reštart.“ Ľúbivé slová však?  Krízu Covid – 19, či samotný Covid – 19 je potrebné novými samomutáciami vírusu predefinovať na Covid – 21, čo sa v najbližších týždňoch aj stane. (viď britská mutácia, japonská mutácia či brazílska mutácia) Covid – 19 už postačovať nebude aj vďaka vyvinutej vakcíne, o ktorej všetci dobre vieme. Počas tejto hystérie okolo nového vírusu sa naplno rozbehne Veľký reštart bez toho, aby sa ľudia zaoberali týmto plánom, pretože sú neustále masívnou mediálnou hystériou a mnohorakými obmedzeniami ľudských práv v mene tohto vírusu obmedzovaní natoľko, že sa budú venovať tejto problematike bez toho, aby sa pozerali vôkol seba. Ekonomicky a sociálne rozvrátenú spoločnosť bude už len jednoduchou záležitosťou ovládnuť. Všetky aspekty toho, čo dnes sledujeme a čoho sme súčasťou, zapadajú do seba ako jedna veľká mozaika. Niekedy mám už pocit, že všetko je iba zlý sen, z ktorého sa prebudím. Ako však vidím, je to realita, z ktorej ak nič neurobíme, o chvíľu nebude úniku. Preto nám práve dnes v týchto časoch prichádzajú slová zo Svätého písma živé viac než kedykoľvek predtým. LK, 21, 25-28 : Budú znamenia na slnku a mesiaci i na hviezdach a na zemi budú národy plné úzkosti a zmätku z hukotu mora a vlnobitia. Ľudia budú zmierať od strachu a očakávania toho, čo príde na svet, lebo nebeské mocnosti sa budú chvieť. Vtedy uvidia Syna človeka prichádzať v oblaku s mocou a veľkou slávou. Keď sa to začne diať, vzpriamte sa, zodvihnite hlavu, lebo sa blíži vaše vykúpenie.“ Nestrácajme nádej. Premýšľajme a verme Tomu, ktorému veriť máme. Vzpriamme sa a zodvihnime hlavy!

Miroslav Šuňal